ABBA revival Maroco

 Co nabízíme

ABBA World Revival Vám nabízí originální provedení repertoáru slavné hudební formace. Naše vystoupení je 100% živá show-produkce deseti hudebníků. Repertoár zahrnuje přes 30 nejznámějších písní švédské legendární mega-skupiny 70-tých let, které byly nastudovány nejen podle studiových nahrávek, ale i podle audio a video nahrávek živých vystoupení skupiny ABBA, což zaručuje jak přesnost hudebního provedení, tak i dokonalé vystižení nálady a atmosféry každé jednotlivé skladby.

Vlastní produkce je dokonalou živou interpretací skladeb ABBA na špičkové úrovni, včetně dokonalé image, dobových kostýmů a pódiové choreografie. Celé představení je dokonalou hudební LIVE SHOW.

ABBA World Revival představuje absolutní světovou špičku tohoto hudebního oboru a naše vystoupení může být ozdobou Vaší akce a jistě nadchne každého posluchače bez rozdílu věku !!

ABBA World Revival, kromě své dlouholeté a úspěšné reputace, Vám nabízí 100% živé vystoupení bez playbacků a half-playbacků. Celé představení je dokonalou hudební LIVE SHOW v 10 profesionálních muzikantech na podiu v dobových kostýmech vše 100% živě. Pro nezaměnitelný, autentický zvuk velkého bandu vystupuje ABBA WORLD REVIVAL úspěšně po celé Evropě a naše podání tvorby skupiny ABBA oslovuje posluchače téměř 4 generací.

Typy akcí, na kterých skupina ABBA Wolrd Revival vystupuje

Živé, samostatné, cca 2 hod trvající koncerty v klubech, kulturních střediscích, letních amfiteátrech a parketech, vstupy, či opět samostatné koncerty pro plesy, bály, festivaly, městské slavnosti, pivní slavnosti, opening party, firemní a PR párty, televizní pořady, sportovní a kulturní akce.

Máte-li zájem o naše vystoupení kontaktujte nás:

KONTAKT


ABBA revival Maroco


ABBA revival Maroco


                  

 http://www.retromoto.imaxi.cz/

 

Satelitní technika - Roman Schwarz

   KD Loučeň Maroco

 

 
KONTAKT

Maroco - umělecká a produkční agentura

Martin Nohava
Tel: 732 241 917
email: agmaroco1@gmail.com
ičo: 61907316


Maroco - umělecká a produkční agentura

Roman Schwarz
Tel. 604 734 351
email: agmaroco2@gmail.com

ičo: 69012741